godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Drugiej takiej kawiarni nie ma...

DSC 00293 czerwca aula naszego gimnazjum zyskała nowe oblicze. Zaprosiliśmy bliskich naszemu sercu – rodziców, opiekunów i rodzeństwo, pracowników szkoły do kawiarni „CAFE ZET”.

Pięknie udekorowane stoły, kącik bufetowy, parawany, scena przyozdobiona dekoracjami jak na prawdziwą kawiarnię przystało to niejedyne niespodzianki, jakie przygotowaliśmy. Wiele pozytywnych emocji wzbudziły role kelnerów. Serwowaliśmy według indywidualnych życzeń m.in. pyszne ciasta, mufinki, rurki z kremem, różne rodzaje kaw, herbat. Mogliśmy w ten sposób choć trochę podziękować za codzienną opiekę, pomoc i miłość, jakie otrzymujemy od naszych najbliższych. Przy nastrojowej muzyce granej na pianinie przez kolegę Jakuba Strządałę oraz siostry Julię i Zuzannę Wójtowicz na wiolonczeli i skrzypcach mieliśmy okazję w trochę nietypowej i nowej dla nas roli pobyć z rodzicami, opiekunami, porozmawiać, zjeść ciastko, napić się kawy. Miłą niespodzianką był również nasz występ do piosenki „Si mama ka”. Ale to nie był koniec atrakcji podczas tego spotkania. Zaprosiliśmy naszych gości wspólnie z koleżankami gimnazjum z klasy 2b do tworzenia pysznych deserów owocowych. Na koniec złożyliśmy życzenia i wręczyliśmy upominki. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy w gronie najbliższych świętować wspólnie czas i przeżyć tyle wzruszających dla nas chwil, które na długo zostaną w naszej pamięci.

Chłopcy z ZET-u

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne