godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

„Razem z ODWAŻNYMI mnożymy radość”.

20160514 141229-To jedno wielkie świętowanie bycia razem. A jeśli jesteśmy razem, to jest to naprawdę wielka siła – mówiła, rozpoczynając piknik siostra Rafała Mrozik, Dyrektor Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Strumieniu.

I tak też się stało 17 maja 2016 roku. Przez całe popołudnie z atrakcji skorzystało wielu gości. Bogaty występ artystyczny zapewniali mieszkańcy DPS w Strumieniu, grupy przedszkolaków, dzieci ze szkoły podstawowej oraz uczniowie Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Strumieniu.

Wystąpili również Andrzej i Bodzio Żydek z pokazem bębniarskim, zespół teatralny I'Air du Tempes z Francji z lalką o imieniu Max, Kasia Grzesiek, finalistka "Must Be The Music", oraz Kabaret Amelijush. Emocje zapewnili też strażacy z OSP Strumień, którzy podczas pokazu ratownictwa zaprezentowali swoje umiejętności.

20160514 152341Grupa Integracyjna Odważni z Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Strumieniu zaprezentowała się w 15-minutowym układzie choreograficznym do tańca zbójnickiego w takt muzyki góralskiej. Występ młodzieży był energiczny, jak również dostojny. Nie zabrakło naturalności wykonania i integracji na scenie. Barwne stroje, które na tę okoliczność sprowadzane były z Zespołu Regionalnego „Istebna” oraz z drogomyskiej parafii ewangelickiej, dodały koloru i wyrazu scenicznego. Zatańczyli i zagrali w składzie: Maja Sosnowska, Nikola Kłóś, Natalia Herman, Hiacynta Janota, Paulina Czakon, Marianna Gandzel, Marcin Legierski, Łukasz Kiszka, Andrzej Dyksy, Łukasz Sokołowski, Patryk Waluś, Łukasz Raźniewski, Damian Adamkiewicz i Michał Nabiałek. Grupę przygotowały nauczycielki ZET-u, towarzyszyła im dyrektor Lilla Salachna-Brzoza. Po występie każdy mógł skosztować słodkości i potraw, które zostały przygotowane specjalnie z okazji pikniku, wziąć udział w konkurencjach i konkursach. 

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne