godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

II nagroda oraz dwa wyróżnienia!

nowak sebastian autyzm 2016To ogromna przyjemność, gdy uczniowie gimnazjum zostają docenieni i znajdują się w kręgu laureatów. Do grona nagrodzonych uczniów w konkursie „Ja i mój kolega z autyzmem” należą uczniowie ZET-u. Laureatem konkursu został Sebastian Nowak, zdobywając II nagrodę, natomiast do gremium osób wyróżnionych, w kategorii powyżej 16 lat, zaliczyli się Robert Pawlikowski oraz Kamil Heller. Uczniowie przygotowali swoje dzieła w ramach zajęć plastycznych.

 

Na wzmiankę zasługują również wysłane prace wielkoformatowe, w kategorii 12-15 lat, młodszych gimnazjalistów: szkic ołówkiem Jakuba Żura oraz podobrazie malarskie Marleny Michalskiej. Im również pogratulować należy pomysłowości i zaangażowania.

Konkurs organizowało Krajowe Towarzystwo Autyzmu w Bielsku-Białej oraz jego partner - Galeria Bielska BWA. Ekspozycję prac nagrodzonych, w tym pastel Sebastiana, można zobaczyć na wystawie pokonkursowej w Galerii Bielskiej TUTAJ.

 Dyplom sebastian nowak autyzm2016m  Dyplom robert pawlikowski autyzm2016m

Dyplom kamil heller autyzm2016m

 

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne