godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Sukcesy plastyczne uczniów ZET-u

20160314 094659Ośmiu uczniów z ZET-u brało udział w II powiatowym konkursie plastycznym „Zimowe atrakcje”, którego organizatorem był Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie. Ogromnym sukcesem jest zajęcie I miejsca przez Sebastiana Nowaka

w swojej kategorii wiekowej, który wykonał drzewo w zimowej scenerii20160311 092348 1 (rok temu w konkursie organizowanym przez tę placówkę „W wielkanocnym nastroju” uzyskał wyróżnienie) oraz III miejsce Łukasza Raźniewskiego. Łukasz zaprezentował w swojej pracy sporty uprawiane zimą.20160311 102134 Od marca prace konkursowe można było podziwiać w Muzeum Parafialnym św. Jana Sarkandra w Skoczowie. Tam też nastąpiło 11 marca oficjalne ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród i dyplomów, na którym niestety zabrakło uczniów z uwagi na wyjazd do Zakopanego na Zimowe Igrzyska. W ich imieniu gratulacje i cenne nagrody odbierała jedna z nauczycielek ZET-u. Cieszymy się bardzo, iż po raz kolejny został zauważony talent plastyczny naszych uczniów oraz że mogli zaistnieć, jako twórcy-artyści.

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne