godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Medaliści Olimpiad Specjalnych

20160426 093614Kolejne sukcesy sportowe odnieśli uczniowie Zespołu Edukacyjno-Terapeutycznego. Podczas XII REGIONALNEGO MITINGU PŁYWACKIEGO OLIMPIAD SPECJALNYCH w Wadowicach Michał Nabiałek oraz Marcin Legierski zdobyli złote medale.

Do grona naszych olimpijczyków należą również Łukasz Rażniewski, Kamil Heller, Łukasz Kiszka oraz Sebastian Nowak. Warto podkreślić, iż w ramach olimpiad specjalnych biorą oni udział w różnych konkurencjach sportowych, odnosząc liczne sukcesy. Dzięki treningom, pracy i wytrwałości ich osiągnięcia są naprawdę imponujące. Chłopcy mogą poszczycić się medalami złotymi, srebrnymi i brązowymi. Ich sukcesy możemy śledzić na facebookach: Olimpiady Specjalne Polska, Olimpiady Specjalne Oddział Regionalny Beskidzkie, DPS w Strumieniu oraz tutaj.

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne