godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Powiatowe wyróżnienie

konkurs zdrowie 2016Kolejny raz uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Powiatowym Konkursie „Zadbaj o swoje zdrowie” organizowanym przez Gimnazjum w Mnichu.

W tegorocznej IX edycji konkursu, która odbyła się 18 marca, naszą szkołę reprezentowali wyłonieni w eliminacjach szkolnych: Patrycja Grelowska, Justyna Kudła oraz Jan Stefanowicz. Uczennica klasy drugiej Justyna Kudła za bardzo dobry wynik uzyskała wyróżnienie. Grupę przygotowywała i eliminacje szkolne przeprowadziła pani Halina Smol.

Poziom wiedzy uczestników  tegorocznego konkursu był bardzo wyrównany. Uczniowie wykazali się szeroką wiedzą o zdrowym  stylu życia , a w szczególności o zasadach prawidłowego odżywiania, profilaktyce chorób układu krążenia, oddechowego i  nowotworów oraz  znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy. Przygotowanie się do konkursu wymagało od uczniów wiedzy, którą poznają na lekcjach biologii i edukacji dla bezpieczeństwa, jak też  rozszerzenia  jej o dodatkową lekturę, którą w tym roku była książka „Kuchnia i medycyna” Ireny Gumowskiej i Juliana Aleksandrowicza.

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne