godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Wystawa modelarska Szczepana Blobla

DSC 025022 marca 2016 r. młodzież z Gimnazjum im. Powstańców Śląskich  w  Strumieniu, prywatnej szkoły Odyseja, a później także Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich ze Strumienia miała okazję podziwiać wystawę prac Szczepana Blobla

– ucznia klasy drugiej naszej szkoły. Wystawa składała się z kartonowych pojazdów oraz makiet budowli świata wykonywanych przez Szczepana już od czwartej klasy podstawówki. Największe wrażenie na zwiedzających robiła replika forda oraz „malucha” (fiata 126p), która zawierała nawet elektroniczne elementy umożliwiające ruch pojazdu i mruganie światłami, co nadawało realizmu. Całość robiła niesamowite wrażenie i  wzbudzała podziw dla autora.

Lubię to robić, to moja pasja – wypowiadał się Szczepan. –  Myślę, aby w związać z tym moją przyszłość. Cieszę się, gdy ludzie doceniają moją pracę, szczególnie, że poświęcam temu dużo czasu –największy eksponat (ford) zajął mi miesiąc pracy. Wykonanie takich makiet wymaga precyzji i cierpliwości, jednak nie sprawia mi to trudności – w końcu uwielbiam to robić.

Dla Szczepana nie jest to pierwsza (ani ostatnia!) wystawa, która wzbudza tak wielki zachwyt. Jego prace z pewnością są warte zobaczenia i uznania.

Agnieszka Żur

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne