godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

XV - jubileuszowa - "Strumieńska Żaba"

strumienska zaba finalZapraszamy na XV Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Strumieńska Żaba”. Dyktando odbędzie się 7 grudnia 2015 r. (tj. we wtorek) w auli Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Strumieniu o godz. 1000.

Gimnazjaliści powiatu cieszyńskiego walczyć będą o Złotą, Srebrną i Brązową Żabę oraz tytuł Powiatowego Mistrza Ortografii. Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi prawdopodobnie (dokładny termin podamy wkrótce) 15 grudnia 2015 r. w auli gimnazjum o godz. 10 00. Tekst dyktanda tradycyjnie napisze prof. Aldona Skudrzyk z Uniwersytetu Śląskiego. Honorowy patronat nad konkursem pełnią Starosta Powiatu oraz Burmistrz Strumienia.

Zgłoszenia można przesłać pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną najpóźniej do 20 listopada  2015 r.  Powinny one zawierać dane ucznia (imię i nazwisko, klasa, szkoła) oraz opiekuna - nauczyciela przygotowującego do konkursu (imię, nazwisko, tytuł). Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o terminowe przesyłanie dokładnych i czytelnych zgłoszeń.

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne