godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Warto biegać...

6Roksana Szczypka i Kornelia Staroń z klasy 1A startowały w ostatnim czasie w masowych biegach ulicznych. 5 czerwca 2016 r. dziewczyny startowały w V Carbo Asecura Biegu Pszczyńskim o Puchar Burmistrza Pszczyny, gdzie Kornelia wywalczyła 4 miejsce w kategorii gimnazjum, zaś Roksana zdobyła brązowy medal w kategorii rocznika 2003-2004.

 W ostatnią sobotę  (18.06) dziewczyny startowały w Pogórzu podczas 28 Crossu Świętojańskiego im. Jana Marka w biegach młodzieżowych. Roksana Szczypka w swojej kategorii wiekowej nie miała sobie równych i wygrała bieg na dystansie 800 metrów, natomiast Kornelia Staroń w Mini Crossie na dystansie 1,7 km wywalczyła 12 miejsce. Roksana, Kornelia i Kamil na co dzień doskonalą swoje umiejętności w klasie 1A  o profilu sportowym strumieńskiego gimnazjum pod okiem wychowawcy Krzysztofa Dybczyńskiego, dodatkowo popołudniami dojeżdżają do Pogórza na zajęcia z trenerem Zdzisławem Kołodziejczykiem. Warto dodać, że w Crossie Świętojańskim w biegu głównym na dystansie 12,5 km startowali  także nauczyciele Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Strumieniu, Grzegorz Galas i Krzysztof Dybczyński. Strumień reprezentowali również Lena Dybczyńska (5 miejsce w kategorii klas 2 i 3) i  Leon Dybczyński  (w kategorii przedszkolaków).3

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszej motywacji do treningów i kolejnych startów.9

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne