Karnawałowy Bal Zimowy SU

dsc01811            30 stycznia 2013 r. sala lustrzana naszej szkoły zamieniła się w komnatę Królowej Śniegu, w której odbył się zimowy bal. Sala została przystrojona w białe balony oraz inne zimowe dekoracje, a uczestnikami byli uczniowie Zespołów Edukacyjno –Terapeutycznych Gimnazjum oraz Szkoły Podstawowej w Strumieniu wraz ze swoimi wychowawcami i opiekunami.

Jak na zimę przystało, wszyscy ubrali się w białe stroje oraz kolorowe maski, które własnoręcznie wykonali sami uczniowie ZET z gimnazjum. Wspaniałymi pomocnikami balu były uczennice klas 3 z grupy „Wolontariaci” w składzie: Paulina Biaduń, Dorota Kopeć, Martyna Miłek, Karolina Sabiniok oraz Paulina Mieczkowska, które pomagały przy technicznej organizacji balu, w tańcach i zabawie. Oprawą muzyczną tradycyjnie zajął się zaprzyjaźniony z nami pan Piotr Herok, któremu serdecznie dziękujemy za stworzenie wspaniałej atmosfery zimowego balu. O słodki poczęstunek dla uczestników zabawy zatroszczył się Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci w Strumieniu.

Tegoroczny bal karnawałowy przeszedł już do historii, ale na długo zostanie w pamięci uczniów i wychowawców ZET-u.