godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Karnawałowy Bal Zimowy SU

dsc01811            30 stycznia 2013 r. sala lustrzana naszej szkoły zamieniła się w komnatę Królowej Śniegu, w której odbył się zimowy bal. Sala została przystrojona w białe balony oraz inne zimowe dekoracje, a uczestnikami byli uczniowie Zespołów Edukacyjno –Terapeutycznych Gimnazjum oraz Szkoły Podstawowej w Strumieniu wraz ze swoimi wychowawcami i opiekunami.

Jak na zimę przystało, wszyscy ubrali się w białe stroje oraz kolorowe maski, które własnoręcznie wykonali sami uczniowie ZET z gimnazjum. Wspaniałymi pomocnikami balu były uczennice klas 3 z grupy „Wolontariaci” w składzie: Paulina Biaduń, Dorota Kopeć, Martyna Miłek, Karolina Sabiniok oraz Paulina Mieczkowska, które pomagały przy technicznej organizacji balu, w tańcach i zabawie. Oprawą muzyczną tradycyjnie zajął się zaprzyjaźniony z nami pan Piotr Herok, któremu serdecznie dziękujemy za stworzenie wspaniałej atmosfery zimowego balu. O słodki poczęstunek dla uczestników zabawy zatroszczył się Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci w Strumieniu.

Tegoroczny bal karnawałowy przeszedł już do historii, ale na długo zostanie w pamięci uczniów i wychowawców ZET-u.

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne