godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Dzień telefonów zaufania

telefon zaufania29 maja 2013 r. oprócz Dnia Sportu był w naszej szkole również Dniem Telefonów Zaufania dla Dzieci. Inicjatorem tego święta jest Child Helpline International – organizacja zrzeszająca telefony zaufania dla dzieci ze 160 krajów świata.

Głównym celem tego święta jest propagowanie idei pomocy dzieciom i młodzieży poprzez telefony zaufania oraz zapoznanie dzieci, nauczycieli, wychowawców i rodziców z ofertą działających telefonów.
W tygodniu poprzedzającym Dzień Telefonów Zaufania w naszej szkole wychowawcy przeprowadzili w swoich klasach zajęcia poświęcone tej tematyce. Uczniowie Zespołów Edukacyjno-Terapeutycznych wykonywali papierowe lizaki z numerami telefonów, a pozostali uczniowie na lekcjach plastyki i zajęć artystycznych samodzielnie projektowali i wykonywali zakładki do książek również z numerami telefonów zaufania. Kulminacyjnym punktem naszego święta było zorganizowanie wystawy starych aparatów telefonicznych oraz telefonów zabawkowych i komórkowych. Uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście z zainteresowaniem oglądali wystawę, mogli zaopatrzyć się w kolorowe papierowe lizaki, różne ulotki z numerami telefonów oraz poznać działanie starych modeli aparatów telefonicznych. Wystawę zakładek wykonanych przez uczniów można oglądać w bibliotece szkolnej. Serdecznie dziękujemy uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za odszukanie na strychach starych modeli telefonów i wypożyczenie ich na potrzeby zorganizowania wystawy.

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne