godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

XXI Finał WOŚP

wospKolejny raz uczniowie, absolwenci i nauczyciele naszej szkoły przyłączyli się do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego tegoroczny temat brzmiał: „Gramy dla ratowania życia dzieci i godnej opieki seniorów”. W tym celu wolontariusze zbierali pieniądze do kolorowych puszek na terenie Strumienia, Zabłocia, Bąkowa i Zbytkowa. W tym roku do akcji dołączyła pani Justyna Strządała, która zorganizowała zajęcia ZUMBY w sali naszego gimnazjum. Wejściówką były wolne datki wrzucane do puszki WOŚP.

W sumie zebraliśmy 14015 zł, 200 koron czeskich, troszkę zagranicznego bilonu i....2 cukierki dla Jurka Owsiaka!

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim darczyńcom oraz tym, którzy zadbali o ciepłą herbatkę, pączek oraz schronienie w ten zimny styczniowy dzień dla wolontariuszy WOŚP.

 

Wolontariuszami WOŚP podczas XXI Finału byli uczniowie naszego gimnazjum: Dorota Bury, Sandra Czerwińska, Beata Lazar, Marlena Stachacz, Martyna Gandzel, Magdalena Bryła, Ewelina Waleczek, Weronika Sromek, Dawid Niemiec, Mateusz Balas, Sandra Miły, Szymon Lebryk, Natalia Wieszczek, Agata Małek, Justyna Masztalerz, absolwenci: Paulina Waleczek, Wioletta Przemyk, Zuzanna Mętel, Agata Hanzlik, Agnieszka Rakus, Gabriela Wieszczek, Bartosz Pękal, Mateusz Szymiczek oraz opiekunowie: Lucyna Wawrzyczek, Magdalena Bojda  i Grzegorz Galas.

 

wosp 2011

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne