godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Konkurs Wiedzy z EDB

30 marca 2017 to dla dziesięciorga trzecioklasistów data pierwszego etapu Konkursu Wiedzy „Edukacja dla Bezpieczeństwa”. Konkurs Wiedzy EDB to inicjatywa skierowana dla młodzieży gimnazjalnej z regionu Podbeskidzia, objęta patronatem Kuratorium Oświaty.

Na podstawie wyników pierwszego etapu dwie osoby z najlepszym wynikiem szkoła deleguje do Finału w siedzibie Stowarzyszenia „Polska-Świat” w Bielsku-Białej. Pytania konkursowe na obu etapach obejmują wiedzę z zakresu przedmiotu EDB: ostrzeganie i alarmowanie, obronę cywilną i powszechną samoobronę, sytuacje kryzysowe, zagrożenia bezpieczeństwa i działania ratownicze, pierwszą pomoc, ochronę przed skażeniami oraz zagrożenia chemiczne. Do tegorocznej międzyszkolnej rywalizacji przygotowywali się: Sylwia Szczepańska, Natalia Klinikowska, Oskar Błażejczak, Julia Ochodek, Patryk Konieczny, Miłosz Piętka, Patrycja Hanslik, Grzegorz Kurpas, Justyna Kudła i Szczepan Blobel.

Dziękuję za wspólną naukę oraz zaangażowanie!

 

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne