godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Stop Cyberprzemocy - DBI 2017

Od 8 do 21 lutego 2017, w ramach tegorocznych obchodów Dnia  Bezpiecznego Internetu pn. „Lepszy Internet zależy od Ciebie!”, odbył się cykl zajęć profilaktycznych: w klasach pierwszych pn. „Stop Cyberprzemocy”, w klasach drugich – „W sieci”, a w klasach trzecich omówiono zjawisko sekstingu.

Zrealizowano również zajęcia nt. bezpieczeństwa w Internecie i podczas pracy z komputerem w pracowni komputerowej z uczniami ZET – uczniowie obejrzeli film, przedyskutowaliśmy zachowania bohaterów a zasady bezpieczeństwa utrwalone zostały przez uczniów na kartach pracy. W marcu wcieliliśmy w życie dalsze działania na rzecz inicjatywy DBI – młodzież klas pierwszych opracowała autorskie pomysły na komiksy nt. bezpiecznych zachowań w Sieci oraz przeprowadzone zostały rozmowy o  uzależnieniach, szczególnie od gier komputerowych.

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne