godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Jesteśmy SMART! Pokazujemy, że Jesteśmy!

Przez Nasze SMART marzenia i dążenia - pokazujemy, że Jesteśmy!

Dowodem Konkurs plastyczny, graficzny, fotograficzne i próby redaktorskie a także wydarzenia CodeWeek!

Zajęcia Koła Fotograficznego, Informatycznego i z Robotyki również, w naszym wydaniu, są naprawdę SMARTastyczne! Przesyłaliśmy on-line konkursowe, cyfrowe fotografie i redagowaliśmy matematyczne opisy zdjęć, pn. „Matematyka w …”. Uczyliśmy się też programowania w Scratch, off i on – line. Na „CodeWeek-owej Dłuuugiej Przerwie” mogliśmy poznać min., aplikacje Codable czy Lightboty. Teraz roboty nam nie straszne.

W konkursie na pracę plastyczną, graficzną lub fotograficzną „Jestem SMART”, wzięły w tym roku udział uczennice klas trzecich: Patrycja, Julia i Milena. Prace konkursowe gimnazjalistek pokazują możliwości wykorzystania urządzeń mobilnych w różnych sytuacjach – do nauki, zabawy i rozwoju, a wszystko za sprawą wykorzystania nowoczesnych technologii – smartfonów, tabletów i Internetu, w połączeniu z odrobiną kreatywności, by nadać pracy pożądane walory artystyczne.

Wszystkie autorki konkursowych prac, bez wątpienia, są SMART! Co widać, jak na dłoni…

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne