godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Jesteśmy Gimnazjum SMART!

Magiczne efekty powstają w Plastycznym Laboratorium!

Poszukiwacze Dźwięków wciąż na tropie SMART Inspiracji oraz SMART Wsparcie dla niepełnosprawnych!

Tak jest u Nas!

Zajęcia Plastyczne także można zamienić na technologiczne: rysowanie ze smartfonem? Prosta sprawa! Specjalna aplikacja wskazująca krok po kroku sugestię, co i jak narysować akurat w tym momencie – pozwala nam zostać artystami przez duże „A”!

Origami – któż nie lubi… Tylko, jak to złożyć? Nic prostszego – aplikacje krok po kroku pozwalają na wyczarowanie z papieru, dokładnie wszystkiego!

Muzyka? Oczywiście! Gramy przecież ze smartfonów, jak z nut! Cyfrowy metronom miarowo wyznacza takty… Zaliczyliśmy pierwsze próby do wydarzenia CodeWeek „Jaka to mel-KOD-ia?”. Z instrumentami i tabletami jesteśmy naprawdę SMART!

Wypełniając „Misję – Książka!”, na zajęciach informatyczno – redaktorskich, korzystaliśmy z mobilnych aplikacji słownikowych podczas pracy korektorskiej nad naszym wydaniem e-booka.

Ilustratorki e-booka, mogły szukać kolorystycznych inspiracji, poznając przy okazji modele barw przez Internet w tabletach, zanim ustawiły odpowiednio parametry skanowania obrazu. Czytnik barw w smartfonie – też bardzo przydatna rzecz. Okazał się niezbędny podczas pierwszych projektów książkowych ilustracji opowiadań do e-książki.

Odrobina technologicznej rozrywki w ZET – słuchanie muzyki, kolorowanie kolorowanek przez mniej wprawnych uczniów, szukanie informacji w Internecie przez wprawniejszych - pozwala na ćwiczenie umiejętności dostosowanych do możliwości. A gry on-line na tablecie – czyż nie są wspaniałe…?

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne