godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Wyobraźnia nie zna granic... "Maskotka 112"

natalia krzempek zabka pielegniarkaWychodząc naprzeciw potrzebie promocji numeru alarmowego 112 na terenie województwa śląskiego, gimnazjaliści wykonali projekty graficzne postaci maskotki 112, biorąc tym samym udział w konkursie ogłoszonym przez Wojewodę Śląskiego i CPR Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach oraz Śląskie Kuratorium Oświaty.

 Konkurs cieszył się wielkim zainteresowaniem młodzieży zarówno z klas pierwszych, drugich, jak i trzecich, o czym świadczy ilość konsultowanych i złożonych autorskich projektów graficznych postaci maskotki.

Kreatywnością wykazali się:

Sonia Szczyrba (Miś Panda), Klaudia Szast (Pat i Mat), Małgosia Rychlik (Strażnik Husky), Kamila Mendrok (Lama – bohaterka naszych czasów), Aneta Kajsztura (Miś), Sebastian Staroń (Zajączek), Agata Kajstura (Pies 112), Jakub Żur (Ambulans 112), Kamila Gawron (Wąż), Miłosz Piętka (Bocian Ratownik), Patrycja Hanslik (Tygrysek), Klaudia Lisiecka (Piesek w koszulce), Sara Chraścina (Miś Ratownik CPR), Kamil Kuś (Na ratunek 112), Dominika Bocian (Sierżant Bobo), Jan Stefanowicz (Krab/Delfin/Zając) Mateusz Sablik (Miś z sercem), Krzysztof Wieszczek (Żaba Szczepan), Anna Maciejewska (Pantera), Natalia Krzempek (Żabka pielęgniarka), Patrycja Grelowska (Orzeł CPR).

Prace uczniów, które ostatecznie zostały przesłane do wglądu Jury prezentowane są poniżej.

 

agata kajstura pies ratownik  jakub zur ambulanas kamila mendrok lama 
 anna maciejewska pantera  kamil kus nr alarmowe  kamila gawron waz
 patrycja hanslik tygrysek  patrycja grelowska orzel sebastian staron zajaczek 

 Serdecznie dziękuję autorom za przedwakacyjną aktywność!

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne