godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Turniej szkół nt. bezpieczeństwa w Internecie i nowoczesnych technologiach

20160513 101937 5aW ramach realizowanego w gimnazjum programu OIE „Kursor” nasi uczniowie wzięli udział w dwu etapowym Turnieju Szkół. Eliminacje przeprowadzone zostały w oparciu o test on-line, umieszczony na stronie internetowej konkursu, z pytaniami dotyczącymi Internetu i zasad bezpiecznego korzystania z niego i innych nowoczesnych technologii, by w ten sposób sprawdzić wiedzę oraz wyłonić członków reprezentacji szkolnych.

 Po weryfikacji kont użytkowników, analizie ich postępów i ostatecznych wyników, uczniowie którzy zebrali największą liczbę punktów uplasowali się nieodwołalnie w dwóch gimnazjalnych drużynach finałowych. Najlepszymi spośród startujących okazali się uczniowie:

Reprezentacja nr I: Jakub Żur, Milena Szczypka i Patryk Konieczny;
Reprezentacja nr II: Wiktoria Pajonk, Wiktoria Kocyan i Kacper Wiewióra.

Obie drużyny wzięły więc udział w rozgrywkach finałowych II etapu konkursu, stając do walki z  reprezentacjami z innych szkół. Tym razem jednak zmagania polegały na przygotowaniu scenariuszy krótkich filmów animowanych (lub spotów społecznościowych o charakterze edukacyjnym, informacyjnym lub reklamowym) obejmujących zasady bezpiecznego korzystania z Internetu oraz nowoczesnych technologii. Majowe wysiłki uczestników zaowocowały scenariuszem filmu animowanego pt. „Dodaj mnie” oraz filmu „Owoce nałogu”.

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne