godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Jubileuszowa edycja konkursu

W finale tegorocznego  X Powiatowego Konkursu „Zadbaj o swoje zdrowie”, który odbył się 12 maja w Gimnazjum w Mnichu, naszą szkołę reprezentowały: Patrycja Hanslik, Justyna Kudła oraz Milena Szczypka.

Wszyscy uczestnicy tegorocznego konkursu wykazali się szeroką wiedzą z zakresu zasad prawidłowego odżywiania, profilaktyki chorób układu krążenia, układu oddechowego, nowotworów i otyłości. Uczestnicy wykazali się również, tak ważną, znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej.

Po rozwiązaniu testu konkursowego, uczniowie wzięli udział w pokazie ratownictwa przeprowadzonym przez jednostkę OSP w Mnichu oraz obejrzeli przedstawienie przygotowane przez młodzież miejscowego gimnazjum.

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne