godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Kolejna konferencja "Ekoodpowiedzialnych"

DSC 0112Dyrektor Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Strumieniu – Lilla Salachna-Brzoza wraz z nauczycielami: Aliną Budzik, Teresą Kajszturą, Haliną Smol, Kornelią Zubek, Waldemarem Krzyśkiem we współpracy z kierownik Referatu Rozwoju i Promocji Urzędu Gminy Strumień Ewą Kuboszek-Owsiany w ramach trwałości projektu „Ekoodpowiedzialni” zaprosili przedsiębiorców, samorządowców i przedstawicieli stowarzyszeń ekologicznych do Galerii pod Ratuszem na konferencję połączoną z lekcja otwartą dotyczącą pszczelarstwa.

Ze strony czeskiej samorządowców reprezentował wicestarosta Šenova Ing. Antonín Ševčík, pedagogów dyrektor Naděžda Pavlisková i Radim Žižka, przedsiębiorców Jaroslav Václavík. Gospodarzom gminy przewodniczyła burmistrz Strumienia Anna Grygierek, która była moderatorem spotkania. Wykład przeznaczony dla młodzieży wygłosił Henryk Staroń, wśród gości znaleźli się także przedstawiciele Stowarzyszenia EKO-ŻYCIE z Chybia oraz obchodzącego 90-lecie koła pszczelarskiego ze Strumienia. Był to czas zdobywania wiedzy i wymiany poglądów, jak zwykle omawiano działania sprzyjające dynamicznemu rozwojowi Strumienia i współpracy transgranicznej.

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne