godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Kolejna odsłona spektaklu "Raduj się świecie"

DSC09384Spektakl pt. „Raduj się świecie” w reżyserii Anny Józwik zrobił ogromne wrażenie na widzach, którymi byli zacni goście zebrani przy jednym stole podczas Wigilii Europejskiej, gali laureatów XIII Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Strumieńska Żaba” jak również nasi kochani rodzice.

 

W przedstawieniu przenieśliśmy się do salonu fryzjerskiego „Pszemuś i Spółka”, gdzie energiczni fryzjerzy, w których wcielili się: Przemysław Janik, Hiacynta Janota, Justyna Janik oraz Marianka Gandzel próbowali nakłonić swoich klientów: Natalię Wieszczek, Wiktorię Walecką, Patrycję Grelowską, Marlenę Michalską, Kamila Kusia oraz Macieja Kempnego do głębszej refleksji nad sensem świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło również szalonego chóru w składzie: Patrycja Gurba, Agata Małek, Monika Hanzlik, Monika Sobel, Gabriela Czapek oraz zabawnego księdza proboszcza, w którego wcielił się Jakub Strządała, którzy również przekonywali, że warto się cieszyć z przyjścia Pana Jezusa. Niebiańskiego posłańca grała Karolina Małek, a wspaniały wokal i gra na fortepianie Joli Wieliczki oraz świąteczne hity takie jak: „Last Christmas” czy „ Pada śnieg” wprowadziły widzów kolejnych przedstawień w magiczną atmosferę.

Obsługa techniczna odpowiedzialna za dźwięk, światło, multimedia, efekty specjalne (Kamil Jadach, Dawid Gruszka, Wiktoria Matyjas) również spisała się na medal.

Z ogromną przyjemnością oglądało się grę młodych aktorów, którzy włożyli ogromnie dużo serca i wysiłku, by jak najlepiej odegrać swoje role. Na koniec spektaklu wszyscy razem zaśpiewali legendarny utwór Michaela Jacksona o wymownym tytule „We are the world”.

Wiktoria Matyjas, kl. 1

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne