godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Teatr jest szalony!

big szalone nozyczki14 października 2014 r. młodzież z koła teatralnego oraz chętni uczniowie gimnazjum wyjechali do Teatru Polskiego w Bielsku-Białej na spektakl pt. "Szalone nożyczki".  

„Szalone nożyczki” to komedia kryminalna, która opowiada o wydarzeniu, które miało miejsce w salonie fryzjerskim.

W mieszkaniu obok doszło do morderstwa, a sprawca na pewno nie opuścił budynku. Podejrzanymi są klienci salonu fryzjerskiego i pracownicy. Policjanci prowadzą śledztwo w którym świadkami są widzowie, którzy czynnie włączają się w nie, aby rozwikłać  zagadkę. Uczniowie gimnazjum okazali się świetnymi  śledczymi i zadawali policjantom mnóstwo dociekliwych pytań, stworzyli sytuacje, w których aktorzy musieli improwizować.  W efekcie końcowym odbyło się głosowanie i większość widzów doszła do wniosku, że sprawcą zabójstwa jest Tonio Wzięty- właściciel salonu  fryzjerskiego i oszałamiającego - różowego fartuszka.  Największy entuzjazm wśród gimnazjalistów wywołał jednak wątek policjanta,  który z wyróżnieniem ukończył Gimnazjum w Strumieniu. Dla uczestników koła teatralnego ten interaktywny spektakl był strzałem w dziesiątkę. Mnóstwo w nim było zabawnych sytuacji zarówno na scenie jak i na widowni, gdy nazbyt gorliwie niektóre osoby próbowały rozwikłać sytuację kryminalną. Dał nam niepowtarzalną okazję zagrania wspólnie ze wspaniałymi aktorami.  Każdy uczestnik tego wyjazdu, który dotychczas uważał teatr za coś mało interesującego i nudnego, po występie z całą pewnością stwierdził, że kocha teatr i z chęcią po raz kolejny go odwiedzi. /Justyna, Patrycja/IMG 20141004 201423

(zdjęcie http://spektakle.bielsko.info/)

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne