Wakacyjne spotkanie koła teatralnego

img 627425 sierpnia 2014 r. odbyło się spotkanie grupy teatralnej Together Forever. Postanowiliśmy wspólnie pożegnać tegoroczne wakacje, gdyż wkrótce rozpocznie się nowy rok szkolny. Oczywiście naszemu spotkaniu przyświecały również inne cele, np. lepsze poznanie się członków koła, doskonalenie umiejętności aktorskich, organizacyjnych, współdziałania w grupie.

Rozpalenie grilla pomimo szczerych chęci męskiego grona kółka teatralnego udało się dopiero z pomocą Natalii J. Po zjedzeniu kiełbasek kontynuowaliśmy świetną zabawę, wykonując różne zadania, które niejednokrotnie wywoływały szczery uśmiech na naszych twarzach. Oczywiście na naszym wspólnym spotkaniu poruszyliśmy także temat najbliższego spektaklu oraz zimowych warsztatów teatralnych, na które czekamy z niecierpliwością. Kolejnym punktem programu był krótki, ale intensywny, spacer po okolicy, który - dzięki licznym przygodom - pozostanie w naszej pamięci na długo. Po jakimś czasie wróciliśmy na miejsce naszego spotkania do naszej opiekunki pani Anny Józwik i wypiliśmy gorącą herbatę, aby się rozgrzać. Znów poczuliśmy, że przy dobrej zabawie czas płynie bardzo szybko. Dzień się skończył, więc musieliśmy się rozstać i wszyscy bezpiecznie wróciliśmy do swoich domów.

grupa teatralna