godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Wakacyjne spotkanie koła teatralnego

img 627425 sierpnia 2014 r. odbyło się spotkanie grupy teatralnej Together Forever. Postanowiliśmy wspólnie pożegnać tegoroczne wakacje, gdyż wkrótce rozpocznie się nowy rok szkolny. Oczywiście naszemu spotkaniu przyświecały również inne cele, np. lepsze poznanie się członków koła, doskonalenie umiejętności aktorskich, organizacyjnych, współdziałania w grupie.

Rozpalenie grilla pomimo szczerych chęci męskiego grona kółka teatralnego udało się dopiero z pomocą Natalii J. Po zjedzeniu kiełbasek kontynuowaliśmy świetną zabawę, wykonując różne zadania, które niejednokrotnie wywoływały szczery uśmiech na naszych twarzach. Oczywiście na naszym wspólnym spotkaniu poruszyliśmy także temat najbliższego spektaklu oraz zimowych warsztatów teatralnych, na które czekamy z niecierpliwością. Kolejnym punktem programu był krótki, ale intensywny, spacer po okolicy, który - dzięki licznym przygodom - pozostanie w naszej pamięci na długo. Po jakimś czasie wróciliśmy na miejsce naszego spotkania do naszej opiekunki pani Anny Józwik i wypiliśmy gorącą herbatę, aby się rozgrzać. Znów poczuliśmy, że przy dobrej zabawie czas płynie bardzo szybko. Dzień się skończył, więc musieliśmy się rozstać i wszyscy bezpiecznie wróciliśmy do swoich domów.

grupa teatralna

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne