godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Koncert kolęd

canzonetta1„Wśród nocnej ciszy narodził się nam Bóg" – narodził się kolejny raz w Sanktuarium św. Barbary podczas cudownego koncertu 12 stycznia 2014 roku.
Pełen uniesień i wzruszeń – chór „Canzonetta" wraz z opiekunami pragnie serdecznie podziękować najpierw pani Izie Kopeć za to, że umożliwiła nam przeżycie Bożego Narodzenia obfitującego w moc muzycznych wrażeń; dziękujemy również chórowi „Harmonia" i muzykom.
Ponadto dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania koncertu.
W pierwszej kolejności podziękowania kierujemy do księdza prałata Oskara Kuśki za gorące przyjęcie nas w swoich progach, do pani burmistrz - Anny Grygierek i Rady Miejskiej za to, że wsparli dzieło pani Izy. Dziękujemy dyrektorom szkół – pani Lilli Salachnie-Brzozie, Beacie Greń, a także panu Bogusławowi Żydkowi i panu Krzysztofowi Wójtowiczowi, który swoim doświadczeniem pomógł nam w organizacji tego przedsięwzięcia. Dziękujemy Bractwu św. Barbary, panu Łukaszowi Pachule, panom elektrykom, pani dyrektor przedszkola Bożenie Gładysz-Malik i wielu ludziom dobrej woli za trud i poświęcony wolny czas. Dziękujemy panu Tadeuszowi Brzanie za użyczenie sprzętu nagłaśniającego, wszystkim rodzicom, którzy czynnie zaangażowali się w tworzenie tego wspaniałego dzieła.
Szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów – Moniki Szostek, Agnieszki i Tomasza Gaców, Dagmary i Mariusza Gruszków.
Osobne zaś podziękowania kierujemy do tych wszystkich, o których być może zapomnieliśmy, za co mocno przepraszamy.
Jednocześnie informujemy, że tradycyjnie podczas koncertu przeprowadzona została zbiórka pieniędzy. Kwota, jaką zebraliśmy, w wysokości 1279,70 w całości została przekazana do dyspozycji firmy pani Izy Kopeć. Informujemy natomiast, że organizator niedzielnego koncertu Moc Tradycji - firma pani Izy Kopeć przekazuje w całości kwotę zebraną podczas koncertu na rzecz chóru Canzonetta.

pdfRefleksja chórzystki

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne