godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Kolejne Złoto Canzonetty!

20121119 142907a17 i 18 listopada w Łodzi odbywał się Łódzki Festiwal Chóralny - CANTIO LODZIENSIS

Festiwal jest imprezą cykliczną o zasięgu ogólnopolskim. Głównym jego celem jest popularyzacja chóralistyki oraz literatury chóralnej polskiej i zagranicznej.

Regulamin określa możliwość udziału zespołów oraz ich klasyfikację w ośmiu kategoriach: dziecięca, młodzieżowa, akademicka, stowarzyszenia i towarzystwa śpiewacze, szkoły muzyczne I st., szkoły muzyczne II st., zespoły wokalne oraz gospel i muzyki rozrywkowej.

Chór Canzonetta pod batutą Pani Agnieszki Gawron-Gaszczyk i Pani Tamary Nowok zakwalifikował się do konkursu i wziął udział w niedzielnym przesłuchaniu. Chórzyści zostali przypisani do kategorii młodzieżowej, gdzie poziom był bardzo wysoki, ale nasz chór podołał wyzwaniu i zdobył I miejsce.

Cała społeczność chóru Canzonetta wraz z opiekunami chciałby podziękować bardzo sponsorom, dzięki którym ten wyjazd był możliwy. Wśród nich znaleźli się miejscowi przedsiębiorcy: Klimosz, Wesob, Strumet, Domet - Szczypka i Michalski, Zakład Pogrzebowy Strządała - Strumień, a także Barbara i Jacek Stefańscy, Agnieszka Wrzeszcz, Agnieszka i Tomasz Gac, Franciszek Staroń, Jan Siemienik, Ewa i Stanisław Brandys, Bogumiła Radecka, Mirosława Sulej.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z konkursu. Ich autorem jest Dawid Janik.

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne