Username
Password
Remember Me

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Username
Password
Verify password
Verify email

Wiosenne origami

morigamiW środę, 5 czerwca br. odbyły się warsztaty „Wiosenne orgiami” przeznaczone dla uczniów naszego gimnazjum. Celem warsztatów było wykonanie papierowych kwiatów techniką origami, które będą stanowiły dekorację naszych klas.

Uczniowie ćwiczyli sprawność manualną, utrwalali podstawowe pojęcia z geometrii, rozwijali swoją wyobraźnię przestrzenną. Niektórzy uczniowie mogli po raz pierwszy zmierzyć się z tą techniką, inni rozszerzyli swoje umiejętności, poznając nowe formy składania papieru. Zajęcia dodatkowo umilił słodki poczęstunek. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie w przyszłym roku szkolnym! Warsztaty prowadziły nauczycielki matematyki: Monika Filusz, Gabriela Włosińska, Karina Szwejda.

Dlaczego warto jeść śniadanie? Który argument przekonuje Cię najbardziej?

godziny poranne są czasem, kiedy układ pokarmowy wykorzystuje najwięcej składników z pokarmu - 11.4%
podnosi łagodnie poziom cukru, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie myśleć, uczyć się i pracować - 28.3%
osoby jedzące śniadanie rzadziej cierpią na nadwagę i otyłość - 6.3%
dostarcza energii, co zapobiega senności i spadkowi koncentracji - 25.4%