godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Wiosenne origami

morigamiW środę, 5 czerwca br. odbyły się warsztaty „Wiosenne orgiami” przeznaczone dla uczniów naszego gimnazjum. Celem warsztatów było wykonanie papierowych kwiatów techniką origami, które będą stanowiły dekorację naszych klas.

Uczniowie ćwiczyli sprawność manualną, utrwalali podstawowe pojęcia z geometrii, rozwijali swoją wyobraźnię przestrzenną. Niektórzy uczniowie mogli po raz pierwszy zmierzyć się z tą techniką, inni rozszerzyli swoje umiejętności, poznając nowe formy składania papieru. Zajęcia dodatkowo umilił słodki poczęstunek. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie w przyszłym roku szkolnym! Warsztaty prowadziły nauczycielki matematyki: Monika Filusz, Gabriela Włosińska, Karina Szwejda.

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne