godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Moja plastyka - moja technika: malowane sprayem

Milena SzczypkaWybrałam tę technikę, ponieważ mnie zaciekawiła (…). Chciałabym, aby technika ta była znana i mogła zaintrygować szersze grono odbiorców” – Tak pisze Milena Szczypka o technice wykonania swych pracach: obrazach malowanych sprayem.

Trzecioklasistka przygotowała cykl obrazów na potrzeby konkursu ogłoszonego przez Instytut Sztuk Pięknych AJD w Częstochowie. Cykl sześciu obrazów zatytułowany został „Wędrówka przez uniwersum”, a w ramach cyklu znalazły się prace pt. „Świt”, „Ostoja u podnóży”, „Arkadia”, „Droga wśród gwiazd”, „Nostalgia” i „Samotna wyspa”. Uwagę Jurorów przykuły szczególnie aż dwa obrazy (klasyfikując się tym samym do osiemnastki najlepszych prac z całej Polski): „Ostoja u podnóży” oraz „Droga wśród gwiazd”.

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne