godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Pierwsze spotkanie z rodzicami pierwszoklasistów

DSC 0517Tradycyjnie już we wrześniu spotykamy się z rodzicami najmłodszego rocznika uczniów. Przy tej okazji zaznajamiamy ze stroną internetową szkoły, zbiorem dokumentów regulujących pracę szkoły, a więc przede wszystkim - statutem, zasadami funkcjonowania dziennika elektronicznego.

Ukonstytuowały się trójki klasowe, nastąpiła integracja grup klasowych pod życzliwym okiem wychowawców (Januszy Krzyżanowskiej, Agnieszki Gawron-Gaszczyk, Moniki Filusz, Aliny Budzik). Spotkanie dotyczyło też zasad wychowania, programów profilaktycznych, wychowania do życia w rodzinie - program tych zajęć przedstawiła nauczycielka Iwona Swoboda. Dyrektor Lilla Salachna-Brzoza zapewniła, że priorytetami są bezpieczeństwo uczniów, przyjazna atmosfera, skuteczna edukacja. W spotkani uczestniczyła też Ewa Maliczak - pedagog, Sonia Wojtowicz-Pyzia - psycholog, Waldemar Krzysiek - wicedyrektor. Cieszymy się, że możemy pracować, by zdobyć zaufanie kolejnych pokoleń uczniów i ich rodziców.

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne