godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Rajd integracyjny

DSC0766813 września 2016 r. uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami, opiekunami, dyrekcją, wzięli udział w PIESZYM RAJDZIE INTEGRACYJNYM 2016 do Zabłocia.

W tym roku szkolnym po raz drugi skorzystaliśmy z uprzejmości MGOK-u w Strumieniu, który udostępnił nam swój obiekt - Chatę Nad Zalewem.

W trakcie rajdu uczniowie musieli wykazać się kondycją fizyczną, której wymagał kilkukilometrowy marsz spod szkoły do Zabłocia. Bezpieczeństwo na trasie marszu zapewnił nam patrol policji naszego Komisariatu Policji w Strumieniu. Po drodze poznawaliśmy walory najbliższej okolicy. Na miejscu uczniowie, wychowawcy, opiekunowie mogli wspólnie spędzić czas, porozmawiać, pograć w piłkę, lepiej się poznać.

Dla grup klasowych były przygotowane zadania: uczniowie musieli rozwiązać test ze znajomości wiedzy na temat gminy Strumień, a głównie ZABŁOCIA, przygotować projekt plakatu „Model Absolwenta” oraz ustalić listę propozycji do ciekawych zajęć dodatkowych. W wykonaniu zadania pomocne było opracowanie WARTO ZAJRZEĆ DO GMINY STRUMIEŃ autorstwa p. Waldemara Krzyśka, wydane przez Gminę Strumień.

Na miejscu został przygotowany posiłek – kiełbasa z grilla i gorąca herbata. Koszty posiłku pokryła ze swoich funduszy Rada Rodziców naszej szkoły.

Celem corocznych rajdów jest integrowanie zespołów klasowych i wzajemne poznawanie nowych kolegów oraz wychowawców. Wspólnie spędzony ma za zadanie pomóc w zaadaptowaniu się w nowej szkole, a dobrze zintegrowany zespół klasowy lepiej uczy się i współpracuje.

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne