godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Gimnazjalne pożegnania i podsumowania

tytul absolwenta 3Fragment przemówienia dyrektor Lilli Salachny-Brzozy: "Trzy lata minęły bardzo szybko, właściwie nie wiemy kiedy, tego czasu nie da się już zatrzymać i nie da się łatwo wykreślić z pamięci.

Czy był to owocny okres w Waszym życiu? Czas pokaże…. Drodzy Absolwenci, jestem przekonana, że ten czas spędzony w Gimnazjum w Strumieniu to dla większości z Was czas wytężonej pracy i wzmożonego wysiłku. Praca, sumienność, wytrwałość w dążeniu do celu, systematyczność, wszystko to dało pozytywne efekty. Dla niektórych wspomnianymi efektami były oceny – dobre, bardzo dobre, a nawet celujące, dla innych sukcesy w konkursach i olimpiadach czy zawodach sportowych, a dla wszystkich zdobycie wiedzy i kolejnych umiejętności. Nie ma dzisiaj pośród Was nikogo, kto w ciągu 3 lat pobytu w tej szkole nie osiągnął czegoś wartościowego, nie poszerzył swoich horyzontów, nie odkrył swoich talentów nie odniósł sukcesów na miarę swoich możliwości".

Zobacz osiągnięcia najlepszych trzecioklasistów - pdftutaj.

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne