godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Biało-czerwona szkoła z sercem

DSC 01156 maja pozostanie w pamięci uczniów i gości Gimnazjum w Strumieniu z racji niezwykłych patriotycznych przeżyć. Blisko 280 uczniów utworzyło żywą flagę biało- czerwoną, zatańczyło biało-czerwonego poloneza i utworzyło biało-czerwone serce.

Nie zabrakło i innych - wesołych tańców; podniosły patriotyzm został zestawiony ze spontanicznymi i autentycznymi emocjami. „Hejnał Mariacki”, „Mazurek Dąbrowskiego”, „Polonez” W. Kilara, hymn „Strumień, moje miasto” Mariana i Krzysztofa Wójtowiczów dopełniły atmosferę niezwykłego spotkania. O wartości takiego przekazu świadczą żywiołowe emocje zaproszonych gości – burmistrz Anny Grygierek i przewodniczącego rady miejskiej Czesława Grenia oraz pozostałych radnych gminy Strumień, rodziców i przyjaciół szkoły. Nie zabrakło podziękowań dla organizatorów. Happening poprowadziła dyrektor Lilla Salachna-Brzoza, która omówiła symbolikę spektaklu, nawiązała też do najważniejszych narodowych tradycji. Zobacz też stronę urzędu miejskiego i naszych medialnych przyjaciół - tutaj.

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne