godlo polski.svg „JAKIE WYCHOWANIE MŁODZIEŻY, TAKI LOS PAŃSTWA” - Isokrates

Konkurs informatyczny "AIM"

Algorytmy-Internet-MultimediaStrach ma wielkie oczy…  Ale nie z powodu Informatyki, jak udowodnili nasi gimnazjaliści. W tegorocznych eliminacjach szkolnych wzięło udział niezwykle liczne grono uczniów.

Konkurs wzbudza zainteresowanie gimnazjalistów na każdym z poziomów kształcenia. Chętnych nie brakowało w klasach pierwszych, drugich oraz trzecich. Odważnie w informatyczne szranki stanęły nawet dziewczęta… I okazały się nie gorsze od chłopaków w ostatecznym rozrachunku.

Wysokie wyniki, ku pozytywnemu zaskoczeniu wielu, uzyskali uczniowie klas pierwszych. Pierwszakom zatem należą się szczególne gratulacje! W reprezentacji szkolnej na informatycznym podium stanęli Dawid Strządała i Kamil Czech, obaj z klas pierwszych, oraz trzecioklasista – weteran konkursu Michał Skoneczny.

Zwycięzcy spróbowali swoich sił w etapie rejonowym XII Powiatowego Konkursu Informatycznego „Algorytmy – Internet - Multimedia” w ODZ w Cieszynie. Niestety, nad wejściem do finału musimy jeszcze trochę popracować… Ale my się przecież informatyki nie boimy…! ;)

W tegorocznych rozgrywkach konkursowych uczestniczyli:

Dawid Strządała, Kamil Czech, Paulina Wantulok, Mateusz Gołyszny, Patryk Płonka, Szymon Wojtek, Patryk Zakrzewski, Łukasz Faruga, Miłosz Piętka, Kacper Wiewióra, Michał Skoneczny, Maksymilian Gac, Kacper Rakus, Dominika Smorąg i Jan Stefanowicz.

LOGO GIMNAZJUM internet

DSC 7858 

Pilotaż programowania

Chętnie czytam książki

dowcipne, śmieszne, zabawne; - 13.4%
dramatyczne, dynamiczne, ekscytujące; - 5%
refleksyjne, smutne, nostalgiczne; - 1.7%
romantyczne, miłosne, melodramatyczne; - 14.3%
dokumentalne, biograficzne, faktograficzne; - 5.9%
podróżnicze, reporterskie, włóczęgowskie; - 6.7%
obyczajowe, społeczne, młodzieżowe; - 10.1%
poetyckie, liryczne, sentymentalne; - 0%
fantastyczne, irracjonalne, baśniowe; - 17.6%
przerażające, złowieszcze, makabryczne; - 2.5%
sensacyjne, detektywistyczne, kryminalne. - 21%

Wszystkich głosów: 119
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: październik 22, 2016

Kliknij obrazek aby zobaczyć folder

folderB chór_canzonetta1
folderB chór_canzonetta2

zaswiadczenie - DBI 2016-page-001

 szkola bez_przemocy_2011

mlodzi glosuja

 

 bezpieczna szkola 001

 

certyfikat przyjazni srodowisku

 

certyfikat-zachowania zdrowotne